Новини світу. 14 листопада. Молоді жінки, які вступили в шлюб до 30 років, все частіше розлучаються в перші два роки шлюбу.

Жінкам потрібна впевненність

Хоча фактори, що впливають на несприятливе закінчення стосунків, залежать від кожного індивідуального випадку, основні причини, що змушує молодих жінок прагнути до шлюбу, в основному одноманітні.

Для більшості жінок, які знаходяться в довгострокових стосунках зі своїми партнерами, шлюб здається логічним кроком, що робить їх життя зручнішим. Навіть не відчуваючи божевільного кохання до свого чоловіка, дівчата прагнуть вийти за нього заміж, щоб убезпечити своїстосунки. Також, багато жінок поспішно виходять заміж на зло попередньому партнерові, який розбив їм серце, однак думки про нього ніколи не дають їм спокою.

Багато жінок зізнаються, що вступають в шлюб, оскільки сподіваються, що цей крок принесе позитивні зміни в їх життя. Крім цього, ряд дівчат виходять заміж за першого, хто запропонував їм руку і серце чоловіка, оскільки дуже не впевнені в собі. Цікаво, що велика кількість представниць прекрасної статі погоджуються вийти заміж, навіть якщо відчувають, що цей шлюб – не для них.

Джерело ЗдравоЕ 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.