Новини здоров’я. 14 листопада. Молоді жінки, які вступили в шлюб до 30 років, все частіше розлучаються в перші два роки шлюбу.

Жінки виходять заміж, щоб покращити своє життя

Хоча фактори, що впливають на несприятливе закінчення відносин, залежать від кожного індивідуального випадку, основні причини, що змушує молодих жінок прагнути шлюбу, в основному однакові.

Для більшості жінок, які перебувають в довгострокових відносинах зі своїми партнерами, шлюб здається логічним кроком, який робить їх життя більш зручним. Навіть не відчуваючи божевільного кохання до свого чоловіка, дівчата прагнуть вийти за нього заміж, щоб убезпечити свої відносини. Також, багато жінок поспішно виходять заміж на зло попередньому партнерові, який розбив їм серце, однак думки про нього ніколи не дають їм спокою.

Багато жінок зізнаються, що вступають в шлюб, оскільки сподіваються, що цей крок принесе позитивні зміни в їх життя. Крім цього, ряд дівчат виходять заміж за першого запропонував їм руку і серце чоловіка, оскільки дуже не впевнені в собі. Цікаво, що велика кількість представниць прекрасної статі погоджуються вийти заміж, навіть якщо відчувають, що цей шлюб – не для них.

За матеріалами zdravoe

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.