Новини здоров’я. 18 листопада. Для багатьох це може прозвучати несподівано, проте, як стверджують психологи, чоловіки говорять більше й охочіше, ніж жінки.

Чоловіки частіше за жінок говорять лише заради того, щоб поговорити

Експерти з університету Манчестера, Великобританія вважають, що у чоловіків язик «довший», ніж у жінок, проте чи краще він «підвішений»? Незважаючи на те, що чоловіки дуже люблять поговорити, вони роблять це не дуже добре. Особливо важко представникам сильної статі дається вираження своїх почуттів та емоцій.

У своїх міркуваннях про серйозні проблеми, наприклад, злободені події, політику і спорт, чоловіки практично нічим не відрізняються від жінок в плані використання мови і словникового запасу.

Що стосується дружніх бесід, чоловіки вимовляють більше слів, проте менш ефективно доносять свою думку до співрозмовника, оскільки їхній словниковий запас в таких ситуаціях виявляється менш різноманітним, ніж жіночий. Крім цього, справжнім випробуванням для чоловіків є необхідність зробити кому-небудь комплімент.

«Різниця між міфом про те, що жінки більш балакучі, ніж чоловіки, і реальністю, виявилася величезною. Насправді, саме чоловіки частіше говорять лише заради того, щоб поговорити», – підкреслюють дослідники.

За матеріалами zdravoe

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.