Новини світу. 20 листопада. Багатьом це може здатися несподіваним, проте, як стверджують психологи, чоловіки говорять більше й охочіше, ніж жінки.

Чоловіки говорять більше за жінок

Експерти з університету Манчестера, Великобританія, експерти вважають, що у чоловіків язик “довше” ніж у жінок, проте чи краще він “підвішений”? Незважаючи на те, що чоловіки дуже люблять поговорити, вони роблять це не дуже добре. Особливо важко представникам сильної статі дається вираження своїх почуттів та емоцій.

У своїх міркуваннях про серйозні проблеми, наприклад, злободенні події, політику і спорт, чоловіки практично нічим не відрізняються від жінок в плані використання мови і словникового запасу. Що стосується дружніх бесід, чоловіки вимовляють більше слів, проте менш ефективно доносять свою думку до співрозмовника, оскільки їхній словниковий запас в таких ситуаціях виявляється менш різноманітним, ніж жіночий. Крім цього, справжнім випробуванням для чоловіків є необхідність зробити кому-небудь комплімент.

“Різниця між міфом про те, що жінки балакучіші, ніж чоловіки, і реальністю, виявилася величезною. Насправді, саме чоловіки частіше говорять лише заради того, щоб поговорити”, – підкреслюють дослідники.

Джерело ЗдравоЕ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.