Новини світу. 17 листопада. Якщо ви хочете вразити жінок, “вивішуючи” на своїх персональних сторінках в інтернеті найвигідніші фото, ви робите це даремно.

Жінки відчувають зовнішність чоловіків

Насправді, щоб передбачити зовнішність чоловіка, жінці достатньо прочитати інформацію на його сторінці.

Згідно з результатами дослідження, проведеного в університеті Вілланова, США, про фізичну красу чоловіка говорить його опис самого себе, і жінкам немає необхідності бачити його фотографії, щоб зробити висновок, що він справжній красень або абсолютно безнадійний.

Під час експерименту 50 дівчат оцінювали чоловіків або за їх фотографіями або за інформацією на їх персональних сторінках на сайті знайомств. Дівчат просили висловити свою думку про сексуальної привабливості чоловіка, про його цінність в якості партнера для тривалих відносин, його впевненості в собі і мужності. Також, дівчата намагалися вгадати, наскільки добрим, розумним і веселим є кандидат.

У результаті виявилося, що думка дівчат, які вивчали фотографії, мало відрізнялася від думки учасниць, яким дісталися інтернет-анкети чоловіків. Таким чином, привабливий малюнок або його відсутність навряд чи обдурять проникливих представниць протилежної статі, здатних прочитати всю правду про чоловіка між рядків.

Джерело ЗдравоЕ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.