Новини політики. 25 листопада. Заступник голови Верховної Ради Микола Томенко вважає, що для вирішення питання пільговиків потрібні системні кроки, а не так як це зробив уряд – нахрапом.

Томенко: помилка уряду, що вони вирішили нахрапом ліквідувати всі пільги

Про це політик заявив, коментуючи, той факт, що чорнобильці у Донецьку були змушені стати на коліна, щоб потрапити на засідання облради, передає прес-служба «Батьківщини».

«Мені сумно, що чорнобильці, афганці, ветерани війни стають на коліна перед чиновниками або мажорами, які до посад в місцевих органах влади не керували і 3 людьми. Я вважаю, що це зневага до людей, які пройшли війну, які пройшли Чорнобиль», – додав він.

Томенко зазначив, що «раніше лише Києвом керувала «молода команда Леоніда Черновецького», а тепер 20-30 річні діти, онуки або племінники представників влади керують регіонами або відомствами».

«Вони мали б стати на коліна перед цими людьми, а не навпаки», – додав він.

Віце-спікер зазначив, що команда Віктора Януковича обіцяла на виборах соціальні блага, а зараз заявляють, що не знають як заплатити те, що під час кризи платив уряд Юлії Тимошенко. «Треба робити системні речі. Помилка уряду, що вони вирішили нахрапом ліквідувати всі пільги. І та реакція, яку ми маємо в Донецьку, Києві, Львові – це реакція на неправильний механізм вирішення питання», – сказав він.

За його словами, для початку вирішення цієї проблеми необхідно створити єдину систему комп’ютерного реєстру пільг які є. Таким чином, додав він, можна було б виявити категорії осіб, які мають по декілька пільг одночасно.

Другим кроком, на думку пана Томенка, могла б бути зміна механізму виплати пільг: або гроші, або можливість користуватися соціальними пільгами.

За матеріалами НБН

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.