Новини здоров’я. 30 листопада. Як відомо, у людини значно більше шансів постраждати в ДТП, ніж потрапити в авіакатастрофу.

Експерти розвінчали кілька поширених авіа-міфів

Але це не втішає мільйони людей, що тремтять від жаху при згадці про авіапереліт. Щоб допомогти їм, експерти розвінчали кілька поширених авіа-міфів.

Міф 1: Вижити в авіакатастрофі неможливо. За американською статистикою за 1983-2000 роки 95,7% пасажирів, що потрапили в авіакатастрофи за цей період, вижили.

Міф 2: Якщо в літак потрапить блискавка, він впаде. Згідно з дослідженнями, в кожен комерційний літак мінімум раз на рік потрапляє блискавка. Електрика швидко проходить через обшивку літака і розчиняється в повітрі.

Міф 3: Один з пасажирів, що знаходиться не в собі, може відкрити запасний вихід? Насправді, для того, щоб відкрити запасний вихід, необхідно спочатку потягнути двері на себе, а потім назовні. Величезна різниця в тиску між салоном і повітрям зовні робить це неможливим. Чим вище летить літак, тим його складніше відкрити.

Міф 4: Повітря в літаку заражене мікробами і інфекцією. Повітря циркулює в салоні кожні 3-5 хвилин, проте, як показують дослідження, там воно анітрохи не гірше, ніж в метро, ​​офісах або інших закритих місцях.

Міф 5: Водити безпечніше, ніж літати. Так, це так! Шанси загинути в авіакатастрофі рівні 1 до 11 мільйонів, а ризик розбитися в ДТП – 1 до 5 000.

За матеріалами zdravoe

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.