Новини світу. 17 листопадаю. Ви здивовані, чому молодий чоловік, з яким ви вчора зустрічалися, досі вам не передзвонив? Справа не в тому, що він занадто сором’язливий – а в тому, що ви його не зацікавили!

Не варто витрачати час на того, хто цього не оцінить

Дослідники спробували «розкрити» жіночу психологію, і з’ясувати, чому жінки переслідують чоловіків, яким вони не подобаються. На думку експертів з університету Лайоло, США, жінки ігнорують знаки, які красномовно говорять їм про відсутність інтересу з боку чоловіка, і лише ще наполегливіше намагаються змінити почуття обранця.

«Багато жінок вірять, що здатні змінити думки чоловіка, переконавши його жити з ними довго і щасливо. Проте жінки не в силах змінити самих чоловіків. Вони можуть вплинути лише на те, як чоловік реагує в даних обставинах», – пояснюють учені.

Однією з причин такої поведінки жінок може бути низька самооцінка. Крім цього, багато дам не бажають помічати холодність свого потенційного партнера, оскільки занадто сильно захоплені ним і не можуть змиритися з думкою, що їх прихильність не є взаємною. До того ж, товариство змушує жінок вважати, що їхні жіночі якості оцінюються умінням знайти і утримати чоловіка, і тому вони ігнорують звичаї, за якими чоловіки повинні домагатися жінок, а не навпаки.

«Ми вважаємо, що жінкам необхідно шукати своє щастя, а не витрачати час, чекаючи вчинків від чоловіка, який їх ніколи не зробить. Їм слід навчитися цінувати себе і вчасно переривати стосунки, які нічого не обіцяють. Це зробить їх вільними для чоловіків, які здатні зробити їх щасливими, поважаючи їх і визнаючи їх гідності», – радять експерти.

Джерело ЗдравоЕ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.