Новини світу. 12 листопада. Ваше перше побачення закінчилося не зовсім вдало, і ви не впевнені, чи буде продовження? Зачекайте 36 годин!

смс-листування
Варто чекати на увагу на протязі 36 годин

Сучасні засоби зв’язку скоротили традиційний триденний період очікування після першого побачення до півтори доби. Тепер перспективу стосунків вирішують перші 36 годин. Якщо протягом цього часу ви не отримаєте повідомлення або телефонного дзвінка, швидше за все, ваше перше побачення було останнім.

«Правило трьох днів працювало, коли у нас були лише звичайні телефони, протевідтоді в сфері комунікаційних технологій відбулася революція. Ми постійно маємо при собі мобільний телефон, і тому триденне мовчання говорить багато про що», – розповідають автори опитування.

На думку експертів, скорочення очікування до півтора днів – це позитивна тенденція, оскільки тепер нам не потрібно хвилюватися і переживати цілих три дні.

«Якщо вам хтось подобається, і ви хочете зустрітися ще, кращий спосіб продовжити стосунки – це негайно надіслати коротке повідомлення, і запросити на друге побачення, або просто зателефонувати. Будьте лаконічні й ніжні», – радять психологи.

Опитування також показало, що чоловіки, як і раніше беруть ініціативу в свої руки, коли справа доходить до запрошення на побачення: 22% дівчат чекають, коли «він» зробить перший крок, на відміну від 5% чоловіків, які сподіваються на знак уваги з боку обраниці.

Друге побачення також частіше є чоловічою ініціативою: 31% чоловіків роблять 2-3 спроби, щоб побачитися знову, перш ніж втрачають інтерес. Дівчата виявилися більш гордими: 28% одиноких дам заявили, що ніколи не зателефонують і не напишуть чоловікові повторно, якщо він не відповів їм.

Джерело ЗдравоЕ 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.