Новини політики. 19 листопада. Червоний Хрест не хоче робити заяв з приводу Тимошенко.

В даний час Червоний Хрест не контактував з сім'ями Тимошенко і Луценка

Міжнародний комітет Червоного Хреста не коментує звернення Всеукраїнського об’єднання “Батьківщина” з проханням втрутитися в ситуацію зі здоров’ям екс-прем’єра Юлії Тимошенко, екс-глави МВС Юрія Луценка та інших “політичних в’язнів”, але зазначає, що поки не спілкувався з сім’ями колишніх високопоставлених чиновників .

“Ми не оприлюднюємо коментарі з приводу конкретних справ. Як правило, і згідно з нашими внутрішніми процедурами, які стосуються всього світу, ми займаємося подібними справами на суто конфіденційних засадах з сім’ями ув’язнених і владою, якої це стосується”, – розповів представник прес-служби Червоного Хреста в Женеві Василь Фадєєв.

Він повідомив, що в даний час Червоний Хрест не контактував з сім’ями Тимошенко і Луценка, але відмовився відповідати на питання, чи має організація такі наміри.

Як повідомлялося, у зв’язку з погіршенням здоров’я екс-прем’єра керівництво партії “Батьківщина” звернулося з відкритим листом до Міжнародного комітету Червоного Хреста, Європейського регіонального бюро Всесвітньої організації охорони здоров’я, міжнародну організацію “Лікарі без кордонів” з проханням втрутитися в ситуацію зі здоров’ям Тимошенко, Луценка та інших “політичних в’язнів”.

За матеріалами Подробности

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.