Новини світу. 15 листопада. 65 річній американській черниці Марі Торнтон вдалося уникнути тюремного покарання після крадіжки понад мільйона доларів з каси учбового закладу в якому вона працювала.

Половину боргу черниці доведеться виплатити самостійно

Марі Торнтон відома також як сестра Сьюзі. Вона працювала головним бухгалтером у католицькому коледжі в Нью-Рошель, північному передмісті Нью-Йорка і страждала ігровою залежністю.

За словами адвоката черниці, саме азартність жінки і штовхнула її на вчинення злочину – сестра регулярно відвідувала казино Атлантик-Сіті, де і спускала всю крадену готівку. За один візит Торнтон програвала не менше 5 тисяч доларів.

Своїй згубній пристрасті Торнтон потурала близько 10 років. Але в 2009 році розтрати розкрилися, і керівництво коледжу звільнило бухгалтера, не подавши проте заяви в поліцію.

Але торік у податковій декларації коледж був змушений вказати суму розтрат, тоді й почалося федеральне розслідування. Торнтон була заарештована.

У березні 2011 року суд визнав її винною, призначивши покарання у вигляді 3 років позбавлення волі.

Але протягом восьми місяців вирок все ніяк не міг вступити в силу – кілька разів він був відкладений за запитами захисту, а двічі за медичними показаннями: Торнтон за цей час перенесла дві операції – з видалення катаракти на оці, також їй замінили тазостегновий суглоб.

Тепер, поставши перед судом, Торнтон змогла переконати суддю в тому, що вона глибоко розкаялася і позбулася своєї згубної звички, пройшовши курс реабілітації.

Окружний суддя Кімба Вуд припустив, що суд Божий для жінки виявиться страшнішим і тому прийняв рішення не відправляти Торнтон у в’язницю.

Повідомляється, що 500 тисяч доларів із загальної викраденої суми, коледж повернув по страховці. Частину вкрадених грошей Торнтон повинна буде виплатити сама.

Джерело studic.info

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.