Новини здоров’я. 18 листопада. До 2020 року переважна більшість повнолітніх жителів США матиме надлишкові кілограми або страждатиме ожирінням.

ожиріння
До 2020 року переважна більшість повнолітніх жителів США матиме надлишкові кілограми

Більше половини з цієї публіки стане жертвою діабету або попередніх йому станів. Невтішний прогноз належить ученим з Медичної школи Файнберга при Північно-Західному університеті (США).

Цей моторошний прогноз заснований на тенденціях, які виявило всеамериканське дослідження National Health and Nutrition Examination Surveys, що проводилося з 1988 по 2008 рік.

Отже, фахівці очікують, що в 2020 році 83% чоловіків і 72% жінок з паспортами США будуть огрядними або загодованими. У гладких, нагадаємо, індекс маси тіла становить від 25 до 29, у ожирілих – 30. Зараз до цієї категорії відносяться 72% чоловіків і 63% жінок. У 2020 році 77% чоловіків і 53% жінок будуть мати патологічні зміни вмісту цукру в крові.

Щоб поліпшити здоров’я серця на 20%, вже з сьогоднішнього дня американцям доведеться відмовитися від куріння, перейти на здорове харчування і збільшити фізичні навантаження.

За матеріалами Подробности

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.