Новини України. 26 листопада. Україна стане нормальною державою, коли при владі й в опозиції будуть справжні патріоти, а у нас, на жаль, до парламенту обрали ідіотів, які за державні кошти критикують владу.

Михайло Чечетов
Чечетов хоче, щоб при владі були патріоти

Про це заявив перший заступник голови фракції Партії регіонів Михайло Чечетов, коментуючи передачу депутатами фракції “Батьківщина” підписів до представництва Єврокомісії з проханням запровадити санкції проти президента і його команди.

“У нас на жаль ідіотів обрали до парламенту, які за державний рахунок їдуть за кордон і там поливають брудом президента, владу. Вони думають, що на президента бруд вилили, але цей бруд тече по тілу країни… Хто ж потім з Україною спілкуватися буде?”, – запитав Михайло Чечетов.

За словами регіонала, рівень державного мислення у пересічної людини вище ніж у опозиції.

“Якщо послати звичайну людини, наприклад тракториста, доярку, того, хто дороги робить, за кордон, ця людина хіба б лила бруд на країну? Вона б ніколи цього не робила, а політик може собі це дозволити”, – наголосив нардеп.

Як приклад політичного патріотизму Чечетов навів американських конгресменів.

“У 1994 році я вперше потрапив у парламент і в тому ж році я у складі делегації ВР поїхав до Конгресу США, де зустрівся з конгресменами. Під час одного з круглих столів за участю конгресменів, вони дуже жорстко критикували президента США, але через кілька місяців до ВР приїхали ці сенатори і один з представників нашої делегації сказав:

“У вас теж не все нормально, ви теж критикуєте президента”. У відповідь ці сенатори почали захищати президента США”, – зазначив Чечетов.

Регіонал підкреслив, що в Україні потрібно якісно змінити склад парламенту.

“І політикам, лжепатріотам, які ллють бруд на країну там не місце. Якщо ми хочемо стати країною такою, як США, у нас повинні бути патріоти у владі. Тому хотілося б, щоб у нас на найближчих парламентських виборах народ залізною мітлою цю нечисть, це політичне лушпиння, яке за державний рахунок їздить за кордон і поливає брудом країну, і на гарматний постріл не підпустив до парламенту, щоб прийшли справжні патріоти”, – резюмував Чечетов.

Джерело ТСН 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.