Новини здоров’я. 21 листопада. Часникова олія володіє корисними для здоров’я серця властивостями.

Часникова олія має корисні для здоров'я серця властивості

Речовини, що містяться в цьому продукті, захищають серце після інфаркту, операції, а також допомагають лікувати серцеву недостатність.

У низьких концентраціях сірководень захищає серцевий м’яз від пошкоджень, проте це нестійке і летюче з’єднання дуже важко використовувати в терапії. Вчені з університету Еморі, США звернули увагу на іншу речовину – діалліл трисульфід, – що міститься в часниковому маслі. На їхню думку, ця речовина здатна замінити сірководень при лікуванні пацієнтів сердечників.

В ході експерименту вчені блокували коронарні артерії мишей на 45 хвилин, стимулюючи серцевий напад, а потім, перед відновленням кровотоку, давали їм  діалліл сульфід. У результаті виявилося, що це з’єднання знижує площу пошкоджених тканин на 61%.

«Переривання кровопостачання руйнує мітохондрії, а втрата мітохондрій призводить до смерті клітин. Діалліл сульфід на час відключає мітохондрії, зберігаючи їх і знижуючи виробництво реактивних кисневих сполук», – пояснюють учені.

Крім цього, у мишей з серцевою недостатністю, які отримували діалліл сульфід двічі на день, знижувалася ступінь збільшення серцевого м’яза.

За матеріалами zdravoe

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.