Новини політики. 18 листопада. Ухвалений парламентом новий закон про вибори дасть можливість опозиції перемагати на майбутніх виборах.

Закон про вибори дає можливість опозиції перемагати на майбутніх виборах

Про це повідомив народний депутат фракції “БЮТ-Батьківщина”, член ТСК з розробки закону про вибори Сергій Подгорний, повідомляє прес-служба “Батьківщини“.

Депутат переконаний, що опозиція отримала перемогу.

“Ми діяли злагоджено в рамках комісії, і опрацьовуючи всі альтернативні законопроекти, ми говорили, що не тільки виборча система – це головне, а й звертали увагу на ті недоліки, які були особливо в законі Єфремова“, – сказав він.

За словами Подгорного, в ухваленому парламентом законі про вибори враховано всі умови опозиції та положення, які пройшли схвалення Венеціанської комісії.

“Ми зробили максимально все можливе, щоб вибори, заплановані на 2012 рік, відбулися демократично і прозоро”, – заявив Подгорний.

Він уточнив, що опозиції вдалося досягти того, щоб в законі про вибори були чітко виписані такі суперечливі норми, як: кількість протоколів виборчих комісій, які, згідно з новим законом, матимуть всі члени виборчих комісій; бюлетені матимуть нумерацію та відповідні ступені захисту; чітко прописані норми щодо формування ОВК тощо.

“Новий Закон про вибори дає можливість опозиції перемагати на майбутніх виборах. Соцдослідження показують, що “Батьківщина” на сьогодні має достатньо високий рівень довіри як самостійна політична партія”, – підкреслив Подгорний.

За матеріалами Gazeta.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.