Новини України. 22 листопада. Бріжіт Бардо у листі до Віктора Януковича висловила обурення жорстоким поводженням з безпритульними собаками в Україні.

Бріжіт Бардо висловила обурення жорстоким поводженням з безпритульними собаками

“У мою організацію надходять сотні дзвінків зі скаргами на методи, що застосовуються до цих тварин, з метою “очистити” вулиці міст України до Євро-2012. Це просто огидно і непристойно для “цивілізованої” країни!” – пише Бріжіт Бардо.

Актриса зазначила, що в березні 2010 вона вже писала Віктору Януковичу лист, “в якому скаржилася на цю бійню, а також додала на доказ цієї ницості фотографії”.

“Але мені здається, що вас це не зворушило. Отже, я знову закликаю вас, на цей раз за допомогою преси, зупинити вбивство собак і заборонити пересувні печі, куди кидають іноді ще живих собак”, – заявила акторка.

Вона також додала, що чекає зі сторони Януковича прийняття термінових рішень щодо повної заборони цієї “великої чистки” та створення відповідального управління, де не буде місця жорстокості.

“Нас тисячі, і ми очікуємо кінця цього варварства. Я розраховую на ваше негайне втручання. В іншому випадку я без вагання розголошу цей скандал на весь світ”, – наголосила Бардо.

За матеріалами ТСН

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.