Новини світу. 27 листопада. Делегація, очолювана головою Народних зборів Болгарії, пропустила свій рейс до Відня через те, що персонал аеропорту Софії забув запросити їх на посадку.

Делегацію забули повідомити про початок посадки

Цецка Цачева – голова Народних зборів Болгарії, міністри охорони здоров’я та освіти Стефан Константинов і Сергій Ігнатов, а також кілька депутатів болгарського парламенту, повинні були вилетіти до Відня, де у них була пересадка на політ до Індії, куди делегація прямує на чотириденне офіційне відвідування.

З квитками, паспортами і ручним багажем Цецка Цачева, міністри і депутати сіли в автобус, якому довелося зупинитися в кількох метрах від літака, оскільки той запустив двигуни і полетів перед очима всієї делегації.

Після довгого сміху і безлічі жартів, кожен з делегації вирішив, як використовуватиме вільний час до наступного польоту, цього разу через Мюнхен.

За попередніми даними, винні у ситуації служителі ВІП залу аеропорту, які, швидше за все, забули повідомити делегацію про початок посадки. З прес-центру аеропорту заявили, що у делегації були проблеми при реєстрації.

За матеріалами newsbg

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.