Новини України. 20 листопада. Міністр регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства Анатолій Близнюк вважає за доцільне ухвалити рішення про завершення приватизації житла в Україні.

Близнюк закликає завершити приватизацію житла

“Я хотів би, щоб депутати Верховної Ради нарешті прийняли рішення про завершення приватизації. 92% людей в державі вже приватизували, а 8% – ні. Тут необхідно прибрати всі інсинуації і прийняти це рішення”, – сказав Близнюк.

За словами міністра, після цього необхідно прийняти рішення про стимулювання створення ОСББ (Об’єднання співвласників багатоквартирного будинку).

“У наса є такі пропозиції з утеплення будинків, по устновці лічильників. Ефективний власник – це найголовніше, що дасть перспективу утримання житлового господарства”, – додав він.

При цьому міністр зазначив, що для стимулювання розвитку ОСББ Мінрегіонбуд пропонує жителям, в будинках яких створені такі об’єднання, встановити лічильники теплової енергії, що дасть можливості оплачувати тільки спожиті обсяги тепла.

“Ми говоримо: ми вам даємо лічильник без відсотків. Ви платите 300 грн. Сьогодні за теплопостачання, завтра ви отримуєте лічильник. Ви будете платити 250 або 200 грн., А інше ви повертаєте, і через 1,5 року – повна окупність цього приладу “, – пояснив Близнюк.

Джерело Kyiv Post 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.