Новини політики. 7 листопада.  Кожен четвертий (23%) житель Росії симпатизує Віктору Януковичу і кожен десятий – Юлії Тимошенко.

Росіяни вважають, що Янукович позбувся політсуперниці

Про це свідчить опитування «Левада-центру», проведений в кінці жовтня. Правда, половина росіян до українських політиків байдужа зовсім. Ми – більш велелюбні, повідомляє Сегодня.

Опитування останніх років показують, що половина українців любить і Путіна, і Медведєва. Правда, Путіна більше. На питання, навіщо Янукович почав суд над Тимошенко, росіяни відповіли: щоб позбутися політсуперниці (35%); спробувати розірвати газовий контракт (22%), тому що Леді Ю, будучи прем’єром, завдала серйозної шкоди країні (17%).

Загалом більше половини (53%) росіян вважають, що Росії на руку, щоб Україна була незалежною державою і щоб країни мали взаємовигідні добросусідські відносини. І кожен третій вважає, що Україна повинна бути під економічним і політичним контролем РФ.

Та й українці живлять ті ж почуття: лише кожен четвертий хоче будувати світле майбутнє на пару з росіянами, а 51% не шкодує, що Україна стала незалежною. Про це свідчать нещодавні опитування КМІС.

Як будуть розвиватися відносини між нашими країнами? Кожен десятий росіянин вважає, що в найближчі роки стануть гірше, кожен четвертий вважає, що краще, і більше половини – що вони не зміняться.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.