Новини технологій. 2 листопада. Співзасновник Microsoft Білл Гейтс зробив безпосередній вплив на рішення компанії відмовитися від планшета Courier.

Планшет Courier був виконаний у форм-факторі книги

Про це повідомляє CNET News з посиланням на джерела всередині Microsoft, причетні до проекту.

За даними видання, на початку 2010 року у Microsoft було два незалежних один від одного проекти планшетних комп’ютерів. Першим, під назвою Courier, займався Джей Аллард, глава підрозділу розважальних пристроїв. Другим проектом керував Стівен Сінофскі, президент підрозділу Windows.

У той час як планшет у версії Сінофскі зберігав основні риси, властиві комп’ютерів на базі Windows, планшет у версії Алларда був свого роду доповненням до смартфону і комп’ютеру. Наприклад, передбачалося, що архітектор зможе малювати за допомогою Courier начерки планів будівель, а письменник – складати чернетки майбутніх книг, але при цьому працювати з програмами з пакета MS Office і з поштовим клієнтом Outlook користувачі не зможуть.

Останнє не сподобалося екс-главі Microsoft Біллу Гейтсу, до якого за порадою з приводу планшета звернувся чинний керівник компанії Стів Балмер. Гейтс прийняв участь у нараді про долю “планшетних” проектів Microsoft, яке пройшло на початку 2010 року, і підтримав Сінофскі.

Думка Гейтса зіграла вирішальну роль – від проекту Courier, над яким більше року працювали близько 130 чоловік з Microsoft, було вирішено відмовитися. Зберегли проект Сінофскі, який згодом переріс в операційну систему Windows 8. Вона була анонсована на початку червня 2011 року, а її головною особливістю є здатність працювати як на смартфонах, так і на планшетах.

Судячи із зображень, потрапили в Мережу, планшет Courier був виконаний у форм-факторі книги і мав два сенсорні екрани. Передбачалося, що користувач може управляти ним як пальцями, так і стилусом. Офіційно про закриття проекту Courier було оголошено наприкінці квітня 2010 року.

За матеріалами lenta.ru

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.