Новини світу. 13 листопада. Сільвіо Берлусконі з гордістю оцінює свої досягнення на посаді глави уряду Італії за останні три з половиною роки в умовах безпрецедентної міжнародної кризи.

Берлусконі з гордістю оцінює свої досягнення на посаді глави уряду Італії

Про це екс-прем’єр написав у першому після відставки офіційному документі – листі до учасників з’їзду правих сил, присутніх сьогодні в Турині.

Берлусконі закликав “зберегти все, здобуте нами в минулі роки в плані модернізації країни”. На його думку, Італія вже багато зробила для посилення фінансової дисципліни, що поставило її в цьому відношенні “на друге місце в Європі після Німеччини, попереду Швеції, Великобританії та інших держав”.

Італія може розраховувати на підприємства, які продовжують працювати на експорт, своє величезне культурне надбання і також “має право очікувати від політиків спільних зусиль з подолання кризи”, підкреслив Берлусконі.

Він побажав своїм прихильником “зібрати сили для відродження партії і повернення до влади”. Пояснюючи свою поразку, Берлусконі зазначив, що “в парламенті взяла гору логіка дрібного шантажу”, і звинуватив свого колишнього союзника Джанфранко Фіні, спікера палати депутатів, в інтригах, що зруйнували правоцентристську більшість.

Тим часом, президент республіки Джорджо Наполітано продовжує консультації в Квірінальському палаці з лідерами політичних партій і парламентських фракцій. Останніми в списку значаться представники партії Берлусконі “Народ свободи”.

За матеріалами ИТАР-ТАСС

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.