Новини спорту. 7 листопада. Півзахисник «Лос-Анджелеса» Девід Бекхем особисто взяв участь у перемозі свого клубу у фінальному матчі Західної конференції MLS над «Реалом» з Солт-Лейк-Сіті (3:1).

Бекхем успішно асистував форварду, який забив переможний гол у ворота «Реала»

Тепер команда з Міста ангелів побореться за головний трофей північноамериканської першості.

Зірковий хавбек на 58-й хвилині успішно асистував форварду Майку Мегі, який забив переможний гол у ворота «Реала». У цій зустрічі зуміли відзначитися всі зірки «Лос-Анджелеса». На 22-й хвилині рахунок у матчі відкрив лідер збірної США Лендон Донован, який реалізував пенальті, а фінальну крапку поставив ірландський форвард Роббі Кін.

Фінальний матч чемпіонату MLS відбудеться 20 листопада. Суперником команди Бекхема стане переможець Східної конференції – «Динамо» з Х’юстона. Варто зазначити, що за п’ять років свого перебування у Північній Америці екс-капітан збірної Англії вперше зіграє в матчі за головний трофей MLS.