Новини здоров’я. 8 листопада. Після того, як у чоловіка з’являється первісток, він скорочує вживання тютюну та алкоголю, а також рідше йде на порушення закону.

Батьківство позитивно впливає на чоловіків

Учені протягом 19 років спостерігали за 200 хлопчиками та молодими чоловіками з кримінальними нахилами, відзначаючи, як змінюються з часом їх шкідливі звички в період з 12 до 31 року.

У результаті виявилося, що батьківство впливає на молодих людей позитивно, роблячи їх більш законослухняними і менш схильними до шкідливих звичок.

Крім цього, дослідники відзначили, що особливо ефективним в цьому аспекті є народження дитини у 20-30 років, а не до 20 років. Можливо, чоловіки, у яких діти з’являлися в більш свідомому віці, були більш готові відмовитися від свого колишнього способу життя і стати зразковими батьками.

«Ми були раді відзначити, що чоловіки різного віку після народження першої дитини частково відмовляються від куріння та інших шкідливих і небезпечних звичок. Такі зміни корисні для їх здоров’я, і ​​здоров’я їхніх сімей», – підкреслили дослідники.

На їхню думку, молоді батьки з кримінальним минулим є особливою цільовою групою, готовою до сприйняття позитивної інформації та зміни своїх моделей поведінки.

За матеріалами Zdravoe

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.