Новини України. 10 листопада. Глава МНС Віктор Балога звільнив заступника начальника управління МНС у Харківській області за підроблення документів.

Віктор Балога
Балога звільнив чиновника за недостовірні дані в документах

Про це повідомляє прес-служба МНС України.

“10 листопада Міністром Віктором Балогою за грубе порушення вимог законодавства, службової дисципліни, та надання недостовірних відомостей про себе, що мають значення для проходження служби, було звільнено з займаної посади підполковника служби цивільного захисту Єфремова Володимира Івановича, заступника начальника Управління – начальника Відділу організації заходів цивільного захисту управління цивільного захисту ГУ МНС України в Харківській області”, – йдеться в повідомленні.

Підставою звільнення посадовця став аналіз документів, які надходять для розгляду Комісії з питань, пов’язаних з установленням статусу учасника бойових дій особам рядового та начальницького складу МНС України. Так, при розгляді матеріалів для встановлення статусу учасника бойових дій Володимиру Єфремову, було здійснено перевірку єдиної книжки підривника та встановлено факт підроблення документу,повідомляють в МНС.

З метою з’ясування всіх обставин щодо організації і виконання комплексу заходів з розмінування території військової частини у м. Лозова Харківської області Міністр МНС України дав доручення провести службове розслідування.

NewsMarket

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.