Новини України. 12 листопада. Незважаючи на заяви президента Януковича про незмінність європейського курсу України, влада своїми діями демонструє відмову від курсу на євроінтеграцію і зовнішньополітичний крен у бік Росії.

Митний союз
Митний союз невигідний Україні

Про це заявив глава центрального виконкому партії «Наша України» Сергій Бондарчук, повідомляє прес-служба партії.

Політик вважає, що угода про зону вільної торгівлі в рамках СНД є відтворенням московських декларацій попередніх років і не вирішує ключові питання для української економіки.

«Угода, під якою стоїть підпис прем’єр-міністра Азарова, не створює умов для вільної торгівлі енергоносіями, не відкриває нові ринки для українських аграріїв або металургів. Отже, пан Азаров привіз для української економіки совковий плацкартний квиток до Митного союзу з наднаціональними повноваженнями в Москві», – заявив Сергій Бондарчук.

За межами безмитної торгівлі залишаються такі важливі для України товари як нафта, газ і цукор, говорити про взаємовигідну і рівноправну торгівлю з Росією не доводиться, – підкреслив він.

На його думку, запуск Росією «Північного потоку» в обхід України та успіхи європейських країн щодо зменшення ціни російського газу через судові процеси повинні навчити нинішнє українське керівництво, як насправді потрібно відстоювати національні інтереси.

Джерело НБН 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.