Новини України. 18 листопада. Кабінет міністрів України розглядає можливість підвищення пенсій інвалідам-чорнобильцям до 3-4 тис. грн.

Азаров дослухається до чорнобильців

Про це прем’єр-міністр України Микола Азаров заявив під час відвідування міського центру радіаційного захисту від наслідків Чорнобильської катастрофи.

«Піднімемо пенсію чорнобильцям-ліквідаторам інвалідам І групи, ІІ групи, ІІІ групи. Потім підемо далі», – пообіцяв Азаров.

Він пояснив, що Кабмін розглядає можливість виплати пенсій інвалідам І групи на рівні 4 тис. грн., ІІ – 3,5 тис. грн., ІІІ – 3 тис.

Крім того, Азаров підкреслив, що і в наступні роки уряд має намір підвищувати пенсії чорнобильцям, а також проводити реконструкцію лікарень для них по всій Україні.

Нагадаємо, 15 листопада донецькі чорнобильці оголосили безстрокове голодування з вимогою повернути їм колишній рівень пенсій.

Раніше прем’єр-міністр України Азаров заявив, що всі чорнобильці повинні отримувати однакові пенсії, а закони про підвищення їм соцвиплат – популістські.
З початку 2011 року судами України прийнято рішення про стягнення з органів Пенсійного фонду коштів на користь 2,5 млн. пенсіонерів, зокрема, чорнобильців та дітей війни. Усього за 10 місяців з рахунків ПФУ стягнуто за рішеннями судів 5,9 млрд. грн.

Джерело Зеркало недели 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.