Новини економіки. 5 листопада. Прем’єр-міністр України Микола Азаров оцінює черговий етап переговорів з Міжнародним валютним фондом як цілком конструктивний.

Показники функціонування економіки України демонструють позитивну динаміку

Згідно з інформацією прес-служби Кабміну, місія МВФ відзначила, що показники функціонування економіки України демонструють позитивну динаміку, повідомляє ЛIГАБiзнесIнформ.

Сторони також обговорили прогнози на 2012 рік, проблеми, які можуть виникнути перед Україною та регіоном у короткостроковому періоді у зв’язку з ситуацією у світовій економіці і на фінансових ринках, а також політику і реформи, необхідні для забезпечення стійкого відновлення економіки України в середньостроковій перспективі.

Український уряд запевняє, що державний бюджет країни на наступний рік буде реалістичним, а його дефіцит обмеженим до мінімуму, і для фінансування дефіциту будуть визначені надійні джерела.

Український уряд розділяє заклопотаність місії МВФ можливими ускладненнями зовнішньої кон’юнктури через уповільнення глобальної економіки. В даний час Кабмін і МВФ продовжують консультації про можливі сценарії розвитку економічної ситуації в середньостроковій перспективі, враховуючи в першу чергу ситуацію, що склалася в Євросоюзі, а також можливі результати переговорів з Російською Федерацією щодо зниження ціни на газ.

Нагадаємо, Азаров заявив, що Україна і Міжнародний валютний фонд домовилися про коректування програми співпраці після завершення переговорів з Росією щодо ціни на газ.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.