Новини України. 11 листопада. У Верховній Раді зареєстровано урядовий законопроект № 9439 про внесення змін до закону «Про дошкільну освіту» (щодо мови виховання).

Батьки дошкільнят зможуть обрати мову виховвання для своїх дітей

Законопроект розроблявся Міністерством освіти і науки, молоді та спорту, підписаний міністром Дмитром Табачником і внесений до парламенту прем’єром Миколою Азаровим.

Законопроектом пропонується «забезпечити право вільного вибору батьками мови виховання їхньої дитини», пише Зеркало недели.

«Для задоволення національних, культурно-освітніх і мовних потреб громадян можуть створюватися дошкільні навчальні заклади, в яких виховання дітей здійснюється на їх національній або іншими мовами. Право вибору мови виховання надається батькам», – пропонують автори законопроекту.

Крім того, в дошкільних навчальних закладах можуть створюватись окремі групи, в яких виховання здійснюється іншою мовою, ніж в установах в цілому.

У той самий час, член націоналістичного руху “Свобода” Ірина Фаріон збирається сьогодні продовжити боротьбу проти російської мови в дошкільних установах і роздати по всіх дитячих садках Львова наклейки з «правильними» українськими і «неправильними» російськими іменами.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.