Новини авто. 16 листопада. З вчорашнього дня вступило в дію квотування, відповідно до якого, автомобілі Daewoo будуть імпортуватися в Україну в кількості 3 штуки на рік. Запасу авто лишилося на 2-3 місяці.

Daewoo
Автомобілів Daewoo в Україні більше не буде

Таке рішення передбачене постановою Кабінету міністрів №1073 “Про запровадження режиму ліцензування та встановлення квот на імпорт легкових автомобілів з ​​Республіки Узбекистан” від 12 жовтня. Таким чином, Daewoo Matiz, Nexia і Lacetti фактично “викинули” з українського ринку.

Квота запроваджується відповідно до статті 29 закону “Про зовнішньоекономічну діяльність” з метою прийняття відповідних заходів на дискримінаційні дії Узбекистану. Мета квотування – у відпрацюванні механізму торгівлі, який був би зручним обом сторонам, і Україні, і Узбекистану. Зняття акцизів на українські товари, і їх доступ на узбецький ринок. Зокрема, продаж українських автомобілів на узбецькому ринку на паритетних умовах.

Ексклюзивним імпортером на автомобільному ринку України автомобілів марки Daewoo Nexia і Daewoo Matiz є узбецьке підприємство ТзОВ “Укр-УзАвто”, яке працює в нашій країні з 2001 року.

В автосалонах UZ-Daewoo, у зв’язку з введенням квот, ціни на Matiz і Nexia не підвищилися, запас автомобілів на складах – ще на 2-3 місяці. Поки в наявності є всі комплектації, але в автосалонах UZ-Daewoo спостерігається пожвавлення попиту.

Узбецьким дилерам дозволяють ввезти 1 автомобіль з об’ємом двигуна до 1000 см³ (Daewoo Matiz), 1 автомобіль з двигуном 1000 – 1500 см³ (Daewoo Nexia) та 1 автомобіль з двигуном більше 1500 см³ (Daewoo Lacetti). Для порівняння в 2010 році було продано в Україні 3109 одиниць, а за 9 міс. 2011 року вже знайшли своїх покупців 5205 шт.

В вересні узбецькі Daewoo займали 3,93% українського ринку і демонстрували 18%-ий ріст продажів. За останні кілька місяців узбецькі Daewoo впритул підійшли до обсягів продажів 900 одиниць на місяць і вже претендували на місце в Топ-10 в Україні.

Популярність узбецьких Daewoo формувалася за рахунок доступної цінової політики. Фактично, після відходу з ринку “Таврій”, “Славут” саме Daewoo Matiz став найдоступнішим автомобілем на ринку.

За матеріалами autoconsulting

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.