Новини України. 2 листопада. “Арена Львів” претендує на звання найкомфортнішого стадіону Євро-2012.

Львівський стадіон може стати найкомфортнішим з усіх стадіонів Євро-2012

Відкриття “Арени Львів” – дуже важливий етап в підготовці до Євро-2012. Адже це останній, четвертий ключовий спортивний об’єкт, на якому безпосередньо проходитимуть матчі майбутнього турніру, повідомляє ЛігаБізнесІнформ.

За його словами, УЄФА з нетерпінням чекав цієї події, повідомляє Інформаційний центр Україна-2012. Він також зазначив, що керівництво Європейського футбольного союзу вражене і темпами зведення стадіону, і самовідданістю людей, задіяних у підготовці об’єкта. Треба віддати належне тисячам будівельників, які за півтора року збудували нову європейську арену, зазначив директор турніру в Україні.

“На думку фахівців УЄФА, “Арена Львів” вже сьогодні претендує на статус одного з найкомфортніших арен з усіх восьми стадіонів Євро-2012. Арена дуже зручна з точки зору управління великими людськими потоками, транспортної логістики. Вона комфортна для вболівальників, адже має дуже гарну оглядовість, з кожного місця відчувається не тільки атмосфера, а й все, що відбувається на полі”, – пояснив Лубківський.

Він також додав, що незважаючи на те, що на львівському стадіоні залишається ряд питань, які необхідно завершити до початку турніру, найважливіше, що “Арена Львів” побудована і відкрита. Решта питань – облаштування прилеглої території, будівництво акредитаційної зони, добудова зони гостинності, під’їзди – будуть вирішені найближчим часом.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.