Новини технологій. 30 листопада. Apple вже тестує істотно оновлені iPhone і iPad.

Apple вже тестує новий iPhone

Такий висновок зробили експерти ресурсу 9to5Mac, які дослідили бета-версію нової платформи iOS 5.1.

Новий iPhone вже існує і Apple його тестує. У списку пристроїв, які підтримують нову версію операційної системи для iPhone і iPad виявився раніше невідомий ідентифікатор: iPhone5,1.

Потрібно зауважити, що технічні іменування телефонів Apple не відповідають їх комерційним назвам. Так наприклад, перший “алюмінієвий” iPhone носив кодове ім’я iPhone1,1, iPhone 3G іменувався iPhone1,2; iPhone 3GS – iPhone2,1; iPhone 4 – iPhone3,1, і, нарешті, iPhone 4S – iPhone4,1.

Зміна цифри в розряді щоразу означала великі зміни в залізній складовій апарату. Тому поява індексу iPhone5,1 свідчить, що новий телефон буде більше оновлений ніж iPhone 4S.

Крім свідоцтва про новий телефон дослідники нової “прошивки” розшукали в ній сліди існування раніше невідомого iPad’а, за яким закріплений індекс iPad2,4.

“Планшетник” Apple очікують швидкі оновлення – в новій платформі знайшли згадку про iPad3,2 і 3,3 (теперішні iPad мають кодові назви iPad 2,1-2,3). Водночас “яблучний” планшет першого покоління в оновленій iOS відсутній.

За матеріалами CNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.