Новини технологій. 7 листопада. Компанія Apple подала скаргу до Світової організації інтелектуальної власності щодо порносайтів, в чиїх доменних іменах використовується слово «iPhone».

Apple бореться за свою власність

Як відзначають оглядачі, ім’я корпорації і назви її продукції стають метою нечистоплотних власників сайтів для дорослих дуже часто.

Компанія Apple має намір вжити заходів до блокування порносайтів, які для залучення відвідувачів використовують слово «iPhone» у своїй назві.

Юристи купертинської корпорації подали скаргу до Світової організації інтелектуальної власності щодо 7 порносайтів, в чиїх доменних іменах використовується слово «iPhone».

Повідомляється, що найбільш популярним порнографічним ресурсом з ім’ям смартфона Apple в назві, є сайт iphone4s.com. На цей сайт невдачливі користувачі потрапляють, набравши в рядку пошуку назву популярного гаджета. Адреси інших ресурсів з контентом для дорослих не називаються.

Apple регулярно «відвойовує» у нечистоплотних власників домени, в іменах яких згадуються як назва корпорації, так і імена її продукції. Зокрема, лише цього року компанії вдалося закрити сайти appleipods.com, ipodhack.com, apple-downloads.com, apple-oem.com, appleoslion.com, appleosxlion.com, macoslion.com, macosxleo.com, macosxleon.com , macosxlion.com, appl.com і aplle.com.

Подібні труднощі викликають деяке здивування: дивно, що корпорація не зареєструвала всі ці доменні імена раніше, як це постійно роблять інші компанії.

За матеріалами Руформатор

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.