Новини технологій. 10 листопада. Компанія Apple скорочує обсяги виробництва нинішніх поколінь iPhone і iPad через недостатній попит і проблем з постачанням деталей.

Apple iPhone 4
Apple зменшує замовлення на iPhone та iPad

Apple скорочує обсяги замовлень iPhone 4S і iPad 2 на IV квартал 2011 р. у зв’язку з нижчим попитом на пристрої, ніж розраховувала компанія. Крім того, до падіння виробництва ґаджетів привів дефіцит деяких важливих комплектуючих.

Компанія поінформувала своїх партнерів про те, щоб вони перенесли частину замовлень з IV кварталу 2011 р. на I квартал 2012 р., повідомляють джерела в індустрії. За їхніми словами, обсяги замовлень iPhone 4S і iPad 2 на IV квартал нинішнього року можуть бути знижені на 10-15%. Зазвичай в IV кварталі 2011 р. споживчий попит, під дією сезонного чинника, зростає. Тому вендори прагнуть збільшити обсяги поставок, щоб підвищити продажі.

Причини через які Apple зіткнулася з нестачею деталей, не конкретизуються. Не виключено, що це може бути пов’язано зі стихійним лихом у Таїланді, де зупинили низьку заводів.

iPhone 4S з’явився в продажі 14 жовтня, а iPad 2 – 11 березня 2011. За перші 3 дні було продано 4 млн iPhone 4S, що стало абсолютним рекордом не тільки для Apple, але і для індустрії загалом. Аналітики прогнозують, що в IV кварталі поточного року Apple поставить на ринок не менше 24 млн iPhone, що багато в чому буде обумовлено виходом нового покоління.

За матеріалами CNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.