Новини технологій. 14 листопада. Компанія Apple розіслала зареєстрованим власникам плеєрів iPod nano першого покоління електронні листи з пропозицією замінити пристрої.

iPod nano першого покоління будуть обмінювати

Воно стосується плеєрів, які продавалися між вереснем 2005 року і груднем 2006 року. Справа в тому, що “в дуже рідкісних випадках” акумулятор iPod nano першого покоління може перегріватися і являти собою загрозу безпеці власника.

За словами Apple, ймовірність виникнення проблеми низька, але вона збільшується у міру старіння батареї. Нагадаємо, минулого року компанія вже заміняла ці плеєри, випущені в той же період, в Японії, а тепер вирішила поширити дану програму по всьому світу.

Компанія Apple рекомендує припинити використання iPod nano першого покоління і безкоштовно замовити новий пристрій через авторизованого сервісного представника компанії Apple. Спочатку потрібно перевірити його серійний номер і якщо плеєр входить в проблемну партію, його замінять.

Відмінною особливістю iPod nano першого покоління є передня панель корпусу з чорного або білого пластика, а задня панель – металева і срібляста. Компанія Apple відзначила, що дана проблема з акумулятором відноситься тільки до iPod nano першого покоління і не виникає на будь-яких інших моделях iPod.

За матеріалами ferra.ru

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.