Новини технологій. 16 листопада. Згідно з новітнім дослідженням, в третьому кварталі цього року мобільній операційній системі Android вдалося завоювати 52,5% світового ринку смартфонів.

Android - найпопулярніша в світі операційна система

Платформа від Google обійшла всіх своїх конкурентів, міцно зайнявши перше місце з використання в мобільних пристроях.

Згідно з дослідженням, проведеним компанією Gartner, протягом 3 кварталу цього року, у світі продали близько 60,5 млн смартфонів на базі ОС Android. Таким чином, платформі вдалося завоювати 52,5% ринку. За словами дослідників, за рік частка мобільної платформи на ринку виросла вдвічі: у 3 кварталі 2010 року вона становила лише 25,3%.

Водночас результат головного конкурента Android – мобільної платформи iOS від Apple – за звітний період, хоч і покращився порівняно з минулим роком, але займає в рейтингу платформ лише 3 місце, утримуючи 15% ринку. Друге місце займає операційна система Symbian, яку використовує у своїх мобільних пристроях компанія Nokia. Її результат – 16,9%. Проте Symbian стрімко втрачає свої позиції на ринку.

Тим не менш, Nokia є безумовним лідером на ринку мобільних телефонів в цілому. За квартал компанія продала 105 400 000 пристроїв, що становить практично чверть від загального числа проданих у світі мобільних телефонів – 440,5 млн. Втім, серед цих апаратів числиться лише невелика кількість смартфонів Nokia.

У той же час, серед виробників смартфонів дослідники виділили Samsung, як найбільш великого постачальника цих гаджетів. За звітний період південнокорейському гігантові вдалося реалізувати 24 млн апаратів. Слідом за Samsung йде Apple: фанати купертинскої корпорації придбали в третьому кварталі близько 17 млн ​​iPhone.

За матеріалами ruformator

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.