Новини авто. 13 листопада. Агресивне водіння – причина третини всіх дорожньо-транспортних пригод, що призводять до серйозних травм, а також двох третин аварій з летальним результатом.

Агресивне водіння - причина третини всіх дорожньо-транспортних пригод

Вчені з університету Темпля, США, вважають, що водії, які поводяться агресивно на дорогах, асоціюють себе зі своїми автомобілями, а дорогу вважають своєю особистою територією.

Дослідники опитали чоловіків і жінок водіїв у віці близько 23 років, щоб з’ясувати, як їх характер, цінності і переконання впливають на стиль водіння. Серед іншого вони розглядали такі риси водіїв, як схильність до ризикованих вчинків та імпульсивність.

У результаті виявилося, що люди, які вірили в те, що автомобіль є невід’ємним атрибутом їх самовираження, поводяться на дорогах агресивніше і частіше порушують правила. Такі водії розглядають дорогу, як свою територію, і намагаються завойовувати і захищати її.

Серед інших факторів, що впливають на ступінь агресивності стилю водіння, можна відзначити матеріалізм, молодість, надмірну самовпевненість і сильний поспіх.

За матеріалами zdravoe

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.