Новини політики. 14 листопада. Адвокат екс-майора Державної охорони Миколи Мельниченка Павло Сичов не виключає, що життя екс-голови Верховної Ради Олександра Мороза й екс-глави РНБО Євгена Марчука може загрожувати небезпека.

Морозу загрожує небезпека

Такий висновок Сичов зробив, оскільки вони є носіями первинної інформації про записи, зроблених в кабінеті другого президента Леоніда Кучми, повідомляє Сегодня.

“Я не знаю, наскільки ця інформація (про загрозу життю Мороза, Марчука і Кузьміна) достовірна, але всім відомо, що Мороз був тим рупором, який цю інформацію зробив доступною для всієї громадськості в 2000 році. Він з Миколою Мельниченком активно спілкувався з приводу цих записів, і Марчук з ним про це теж спілкувався”, – сказав адвокат.

“Тобто ці люди (Мороз і Марчук) є носіями первинної інформації, і не виключено, що їх життю загрожує небезпека”, – сказав Сичов.

Нагадаємо, раніше Микола Мельниченко заявив, що, за його даними, існує загроза життю ряду колишніх і діючих українських чиновників, у тому числі першого заступника генпрокурора України Рената Кузьміна, Євгенія Марчука й Олександра Мороза.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.