Новини України. 11 листопада. Сьогодні – унікальний день.

Сьогодні день для загадування бажань

11.11.11 – єдиний раз у третьому тисячолітті, коли в ряд шикуються шість однакових знаків. І весь світ охопила числоманія. Нумерологи кажуть, що сьогоднішній день – це шанс на кардинальну зміну життя для справжніх лідерів (адже 1 – число лідера), повідомляє Сегодня.

Можна скласти план життя на найближчі 11 років, і доля буде посилено допомагати вам в його реалізації. А якщо таких глобальних планів немає, то скористатися «хвилиною щастя» – 11.11.11 в 11.11 загадати найзаповітніше бажання – мовляв, сила одиничок зарядить його потужною енергією, яка допоможе вашим мріям збутися. Українці дотрималися порад, і в соцмережах повально з’явився статус: «11.11.11. Хвилина щастя».

Магією дати скористалися і кіношники. Так, 10 листопада в Україні стартує в прокаті трилер «11.11.11» про такого собі письменника, всі трагічні події життя якого виявляються містичним чином пов’язані з числом 11.

Нумерологи радять, як краще провести «день одиниць». «Стримуйте емоції, оскільки через велику кількість одиниць велика ймовірність впасти в агресію, буде багато сварок навіть між близькими людьми, – говорить нумеролог Лілія Романова. – Цей день підходить для завершення старих справ ».

Її колега Тетяна Котова додає, що в дату втрутилася ще й «вісімка»: «При додаванні цифр цієї дати, 1 +1 +1 +1 +2 +0 +1 +1, отримаємо« 8 », яка відповідає за фінанси та бізнес. Отже, чекайте сюрпризів у цій галузі і сміливо вирішуйте питання, пов’язані з грошима».

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.