Новини здоров’я. 5 жовтня. Батьки як і раніше практично не беруть участь в сексуальному вихованні своїх дітей.

Батьки повинні розповідати підліткам про секс

Тінейджери отримують більше інформації про секс не від своїх мам і тат, а з інших джерел, таких як журнали та інші ЗМІ.

На думку австралійських учених, підліткові журнали роблять те, що повинні робити батьки: дають хлопчикам і дівчаткам необхідні для них знання про відмінності між статями, сексуальні відносини, контрацепцію, народження дітей і т.д.

На думку дослідників, брак сексуальної освіти призводить до того, що молоді хлопці і дівчата починають вести статеве життя дуже рано, а також піддаються підвищеному ризику зараження захворюваннями, що передаються статевим шляхом.

«Як добре, що у нас є ЗМІ! Якби не вони, звідки б сучасні тінейджери дізнавалися настільки корисну для їх нормального розвитку інформацію? »- Відзначають експерти.

В ідеалі, сексуальним вихованням підлітків повинні займатися їх батьки, адже, як показують наукові дані, відверта розмова між дорослим і дитиною призводить до більш осмисленої поведінки, захищаючи від таких проблем, пов’язаних із сексуальним неуцтвом, як небажані сексуальні контакти, венеричні захворювання і незаплановані вагітності .

За австралійської статистикою, в 2008 році 12000 дівчаток тінейджерів народили дитину, а 5% шістнадцятирічних дівчат заражені хламідіозом.

За матеріалами Zdravoe

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.