Новини України. 3 жовтня. Асоціація зоозахисних організацій України (АЗОУ) звернулася до Віктора Януковича, Миколи Азарова та Бориса Колеснікова із закликом цивілізовано вирішити питання безпритульних тварин до ЄВРО-2012.

Зоозахисники просять владу цивілізовано вирішувати питання безпритульних тварин

Про це повідомили в прес-службі організації.

“Сьогодні Україна стоїть перед вибором – піти шляхом цивілізованої країни, де вже давно вирішено питання безпритульних тварин на вулицях, чи варварським шляхом – вбивств, коли найбільший європейський турнір із футболу буде проведений на крові, ціною тисяч безневинних життів”, – стверджує Ася Серпінська, голова Асоціації зоозахисних організацій України.

“Сьогодні, за підрахунками нашої організації, в Києві, наприклад, знаходиться не більше 4000 тисяч безпритульних тварин, при тому, що частина із них вже простерилізована волонтерами та знаходяться під їх наглядом. Ще не пізно вирішити питання їх розміщення та стерилізації, шляхом розширення вже існуючих за приватний кошт притулків та створення кількох комунальних”.

Відповідно до вимог, висунутих Україні щодо проведення Євро-2012 – 1,5-кілометрові зони довкола стадіонів мають бути очищені від безпритульних тварин. Для прикладу, в Києві це відстань від НСК “Олімпійський” до Хрещатика.

Проблема безпритульних тварин існує в Україні вже досить давно, але влада постійно її ігнорує. У сусідній Польщі це питання вже давно вирішили шляхом стерилізації та побудови декількох комунальних притулків. В Україні ж і надалі час від часу виділяються кошти на жорстокі вбивства, які не лише є негуманними та варварськими, але й не вирішують самої проблеми.

Асоціація зоозахисних організацій, до якої входять 34 організації зі всієї України сподівається, що за цей невеликий проміжок часу влада піде на співпрацю і спільними зусиллями вдасться вирішити проблему безпритульних тварин на вулицях. В протилежному ж випадку про який цивілізований, європейський чемпіонат може йти мова.

За матеріалами УНН

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.