Новини світу. 4 жовтня. Незабаром на столі кожного шкільного психолога Великобританії будуть фотографії знаменитостей без фотошопу.

Брітні Спірс без макіяжу
"Незіркова" Брітні допоможе підліткам долати комплекси

Саме таким чином влада Великобританії буде боротись із комплексами підлітків. Про запуск нової освітньої програми повідомило видання “Campaign”.

Школярам даватимуть рекламні та журнальні світлини зірок, які поки необроблені графічними редакторами та не ввійшли до друку.

На думку чинної влади, така акція допоможе дітям подолати усі явні та приховані комплекси з приводу власної зовнішності.

Мовляв, зірки – також звичайні люди, зі своїми недоліками.Як показують дослідження, “перфектна” зовнішність зірок найбільше впливає на дітей віком 10-12 років.

Брітні Спірс як кумир молоді першою “попала під роздачу”. Підлітки зможуть переглянути усі фото зірки, які раніше не публікувалися в офіційних фотосесіях.

Медіа та реклама нав’язують підліткам нереальні стандарти, створені штучно. Є результати досліджень, які говорять про те, що це негативно впливає на самооцінку неповнолітніх”, – зазначає міністр з питань рівноправності Лінн Фезерстоун.

Джерело Глянець

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.