Новини технологій. 30 жовтня. Проблема аномально швидкого вичерпання заряду батареї смартфона iPhone 4S, з якою зіткнулися деякі власники недавно випущеного пристрою, може бути спровокована некоректною роботою вбудованих в операційну систему системних геосервісів.

iPhone 4S має проблеми із розрядкою батареї

За даними сайту iDownloadBlog, скорочення часу автономної роботи iPhone 4S до декількох годин, що відзначається деякими користувачами, може бути викликано геосервісом, що відповідає за автоматичну зміну часового поясу, коли власник апарата подорожує. У ряді випадків ця функція постійно задіює бездротові модулі смартфона для визначення місцезнаходження пристрою, навіть коли в цьому немає необхідності, викликаючи тим самим швидке виснаження батареї.

Вимкнути цю системну службу можна в налаштуваннях iPhone, вибравши пункт “Настройки – геолокація – Системні служби” та вимкнувши функцію “Часовий пояс”. Після цього переставляти години при зміні часового поясу користувачеві доведеться вручну.

Раніше газета Guardian повідомляла, що інженери Apple зв’язалися з деякими користувачами iPhone 4S з числа тих, що скаржилися на швидку розрядку акумулятора, з проханням встановити на смартфон спеціальну програму для діагностики. Офіційна причина малого часу автономної роботи апарату поки не названа.

Дискусія на сайті технічної підтримки Apple, присвячена швидкому виснаженню заряду батареї iPhone 4S, налічує вже більше двох тисяч повідомлень.

Згідно з технічними характеристиками iPhone 4S, що приводиться на сайті виробника, апарат може працювати в режимі очікування до 200 годин після повної зарядки. Це на 100 годин менше, ніж час автономної роботи попередньої моделі iPhone 4.

На швидке виснаження батареї скаржаться і власники старих моделей iPhone, які встановили операційну систему iOS 5, яка вийшла 12 жовтня. На сайті техпідтримки Apple десятки користувачів відзначають, що після встановлення оновлення їх пристрої стали розряджатися протягом семи-восьми годин після повної зарядки, хоча раніше вони працювали у кілька разів довше.

За матеріалами РИА-Новости

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.