Новини світу. 4 жовтня. Такий сучасний феномен, як обмін інформацією відвертого змісту, викликаний не стільки розгнузданістю молоді, скільки тиском з боку ЗМІ.

ЗМІ змушують молодь пересилати відверті фото

Як вважають експерти з університету Мельбурна, «секстирування» – обмін інформацією відвертого змісту – стало однією з улюблених тем у ЗМІ, проте цей феномен досі залишається маловивченим. Секстирування – це передача фотографій та повідомлень сексуального змісту за допомогою мобільного телефону, це заняття є дуже популярним серед молоді.

У дослідженні взяли участь 15 юнаків та 18 дівчат у віці 15-20 років, з якими проводили інтерв’ю. Попередні дані говорять про те, що представники молодого покоління піддаються тиску з боку зациклених на сексі ЗМІ, і в результаті відчувають себе зобов’язаними включатися в «гру».

Юнаки та дівчата, виправдовуючи свою поведінку, примушують до цього один одного. Так, у молодих хлопців вважається ганебним не мати фотографії оголених дівчат в телефоні або комп’ютері. Якщо юнаки відмовляються від цього, їх таврують «геями» і перестають з ними спілкуватися.

Дівчата розповіли про те, що відчувають себе зобов’язаними перед бойфрендами або незнайомими людьми посилати їм свої відверті фотографії. Багато молодих людей і дівчат зізналися, що їм насильно показували відео і фото зображення людей, яких вони добре знають.

«Наше дослідження показало, наскільки складною і багатогранною є проблема секстирування. Нам необхідно постійно вести осмислений діалог для запобігання і припинення негативних наслідків цього феномена серед молодих людей», – роблять висновок вчені.

За матеріалами Zdravoe

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.