Новини нерухомості. 4 жовтня. Багато економістів вважають, що ціни на американському ринку продовжать знижуватися і надалі, тим самим підкреслюючи, що більша частина об’єктів по той бік Атлантики до цих пір переоцінена.

житло, хмарочос
Нерухомість в США одна з найдешевших в світі

Сьогодні нерухомість в США одна з найдешевших в світі.

Навіть поверхневе порівняння цін в глобальному масштабі вже сьогодні демонструє надзвичайну дешевизну житла за океаном.

Те, що ринок нерухомості США перебуває в кризі – не новина. Згідно з даними Міністерства торгівлі, у серпні обсяги продажів нових будинків впали ще раз, досягнувши рекордно низького рівня за шість місяців. Середня ціна продажів теж знизилася і на сьогодні виявилася на 7,7% нижче рівня минулого року.

Падіння цін на житло в США останнім часом навіть привело до того, що багато девелоперських компаній заморозили свої будівельні проекти.

У Х’юстоні (штат Техас) купівля одного квадратного метра обходиться всього в $600 – це рекордно низький показник для американського ринку нерухомості. У Чикаго той же метр продається за медіанною для США ціною – приблизно по $1 756. Найдорожчі “квадрати” Америки розташовані в Нью-Йорку, на Манхеттені$11 867 за кв.м., але і вони є в три рази дешевшими від паризьких.

Нерухомість в Маямі ($2022 за кв.м.) або в Денвері ($2 033 за кв.м) є дешевшою від житла в Дубаї, яке оцінюється в середньому по $2 933 за кв.м. В Атланті цей показник становить приблизно $1 466, тобто житло в найбільшому місті та столиці штату Джорджія в два рази дешевше, ніж в іракському місті Ель-Кут, який теж є регіональним центром. Квартири в Фініксі (Аризона) потрапляють у продаж за ціною близько $877 за кв. м, тобто в два рази дешевше, ніж в Чилі. У Сан-Франциско купити гарну, якісну квартиру можна приблизно по $5 777 за “квадрат”.

За матеріалами SV-Development

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.