Новини здоров’я. 14 жовтня. Що робить чоловіків і жінок сексуально привабливими? На це питання спробували відповісти експерти, що вивчили цілий ряд наукових праць на цю тему.

Чоловікам подобаються напомаджені губи

Серед речей, які змушують жінку звернути увагу на чоловіка, можна в першу чергу виділити голос. Згідно з дослідженням, проведеним в університеті Абердіна, жінки краще запам’ятовують чоловіків з низьким тембром голосу.

Ця ж команда вчених виявила, що в розвинених країнах жінки все більше віддають перевагу жінкоподібним чоловікам з повними губами, м’яким овалом обличчя та округлими вилицями, а зовсім не мачо з квадратною щелепою, низькими надбрівними дугами і горою м’язів.

Вчені з університету Рочестера і університету Мюнхена прийшли до висновку, що жінкам подобаються чоловіки в червоному, які в їх очах є більш бажаними, сексуальними і могутніми.

На думку дослідників з канадського університету Британської Колумбії, найменше жінок цікавлять усміхнені, щасливі чоловіки: вони віддають перевагу гордовитим і пихатим представникам сильної статі. Шрами дійсно прикрашають чоловіків, і жінки знаходять чоловіків зі шрамами на обличчі чарівними.

Що стосується чоловічих переваг, психологи з університету Рочестера підтвердили, що червоний одяг робить жінку особливо привабливою для чоловіків. Також, чоловіки не надто сильно люблять смішних жінок, які вражають почуттям гумору.

Повні губи і яскрава помада, як і раніше в моді: чоловіків, як і раніше, приваблюють жінки з нафарбованими губами. А от час блондинок залишився в минулому, і тепер чоловікам більше подобаються дівчата з темним або каштановим волоссям.

За матеріалами Zdravoe