Новини здоров’я. 30 жовтня. Американка, яка ледь не загинула в результаті нападу домашнього шимпанзе, вперше з’явилася на публіці після операції з пересадки обличчя.

Шарла Неш залишилася без рук та обличчя після нападу шимпанзе

55-річна Шарла Неш зазнала жорстокого нападу шимпанзе своєї начальниці, в результаті чого залишилася фактично без обличчя і без рук. На початку цього року жінці зробили операцію з пересадки обличчя і рук, яка тривала 20 годин, і в якій взяла участь дюжина лікарів.

Відразу після операції Неш розповіла про своє розчарування з приводу невдачі з пересадкою рук. Донорські руки були відторгнуті організмом, проте пацієнтка заявила, що вона не збирається здаватися.

«Багато людей говорять мені, що я виглядаю чудово, а мені ж ніхто цього раніше не говорив. Тепер я виглядаю нормально і не повинна переживати з приводу того, що хтось може злякатися мого зовнішнього вигляду», – заявила Неш в інтерв’ю. Їй доводиться покладатися на думку інших людей, оскільки нещасний випадок позбавив її зору.

За словами лікарів, процес одужання може затягнутися на кілька років, а пацієнтці все життя доведеться приймати імунодепресанти, що пригнічують відторгнення донорського обличчя. Проте, пацієнтка налаштована оптимістично і сподівається, що в майбутньому їй пересадять донорські руки.

«Спочатку я запитувала себе, чому це трапилося саме зі мною. Але, врешті-решт, все моє життя не було легким, але я ніколи не здавалася», – заявила вона.

За матеріалами Zdravoe

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.