Новини спорту. 2 жовтня. 15 листопада австрійська футбольна збірна грає проти національної команди України.

Зовнішні контури стадіону ледь вгадуються

Місце зустрічі – новий стадіон у Львові, одна із чотирьох українських арен Євро-2012. Але там, де невдовзі котитиметься м’яч, ще й досі інтенсивно гудять бульдозери та працюють будівельники.

Президент УЄФА Мішель Платіні під час свого короткого візиту в Україну висловився дипломатично: у Львові помітно великі зрушення, однак проблеми ще існують. Незалежні експерти у Європі продовжують висловлювати серйозні сумніви щодо того, чи встигне Україна з графіком підготовки до Євро. Адже існує ціла низка недопрацювань.

Матіас Брандт вважає, що у другій найбільшій за територією країні Європи, після Росії, культура у сфері послуг вимагає кардинального покращення. Експерт з питань маркетингу Німецького товариства міжнародної співпраці (GIZ) протягом двох років мешкає в Україні, консультуючи її в іміджевих кампаніях напередодні Євро-2012.

Оскільки за вісім місяців перед стартом Євро у червні 2012-го львівська арена перебуває в процесі добудови, її зовнішні контури ледь вгадуються, не кажучи вже про асфальтування під’їзних доріг. Попри це, Володимир Онищук переконаний, що офіційний графік буде дотримано. “Наприкінці жовтня – офіційне відкриття. До цього терміну ми прив’язані, і альтернативи немає.”

Онищук повинен демонструвати оптимізм, адже він є державним наглядачем проекту будівництва стадіону та перебуває в цейтноті. Представник GIZ Матіас Брандт оцінює ситуацію інакше: так, в загальних рисах Євро-2012 функціонуватиме. Але щодо львівського стадіону він налаштований скептично: “Для перших прогонів готовність є достатньою, але коли 15 листопада приїдуть австрійці, їм доведеться, напевно, одягати гумові чоботи.”

За матеріалами Спорт-Экспресс

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.