Новини політики. 19 жовтня. Колишній міністра внутрішніх справ Юрій Луценко постійно погано почувається.

Юрій Луценко постійно погано почувається

Про це розповіла журналістам його дружина Ірина Луценко, повідомили у прес-службі партії “Народна Самооборона”.

І.Луценко, коментуючи сьогоднішній інцидент у суді, коли Ю. Луценко стало погано, укотре заявила, що занепокоєна станом здоров’я свого чоловіка. Вона зазначила, що в медчастині СІЗО йому не надають належної медичної допомоги при тому, що сам Ю.Луценко постійно погано почувається. Дружина також нагадала, що попри важкий стан чоловіка тримають у звичайній камері.

Вона зазначила, що у її чоловіка підвищений тиск, сьогодні йому зле від самого ранку, однак, не зважаючи на це, його доставили до зали суду.

І.Луценко підкреслила, що її не пустили до зали суду під час надання медичної допомоги чоловікові. “Я не знаю, як його лікують, що йому колють”, – наголосила дружина екс-міністра.

Нагадаємо, Ю.Луценко, звертаючись до судді Вовка, попросив оголосити перерву через погане самопочуття. Суддя відразу оголосив технічну перерву без обговорення та попросив усіх залишити залу засідань.

За словами брата екс-міністра, Сергія Луценка, який бачив його перед засіданням суду, Ю.Луценко був “просто зелений”.

Із зали засідань начальник конвою попросив вийти всіх – і прокурорів, і суддів, і захисників. Із зали вивели навіть дружину Ю.Луценка.

За матеріалами УНН

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.