Новини політики. 21 жовтня. Лідер “Народної самооборони”, екс-міністр внутрішніх справ Юрій Луценко перебуває за ґратами Лук’янівського СІЗО вже 300 днів.

Луценко перебуває у СІЗО вже 300 днів

Нагадаємо, на попередньому судовому засіданні 19 жовтня було допитано 21-го свідка по справі Луценка Віталія Іщенка, який станом на 2008 рік був старшим оперуповноваженим з особливих доручень 1-го відділу 4-го управління Департаменту оперативної служби і займався кадровими питаннями.

Він також був секретарем кадрової комісії Департаменту оперативної служби МВС, яка розглядала питання про зарахування Л.Приступлюку до стажу служби в органах внутрішніх справ окремих періодів роботи на вільнонайманих посадах.

Іщенко розповів, що засідання такої комісії були до і після того, як розглядалося питання Приступлюка, і він брав у них участь.

За його словами, проект наказу про зарахування Приступлюку стажу готував особисто він, а Луценко не вносив до нього правок. “Міністр підписував усі накази після висновків (комісії – Ред.)”, – сказав Іщенко.

Він підкреслив, що цей документ було складено і завізовано належним чином.

Іщенко також наголосив, що Луценко не давав йому вказівок про ухвалення цього рішення, і у нього не було сумнівів у законності цього наказу.

За матеріалами УНН

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.