Новини України. 11 жовтня. Суд прийняв рішення про позбавлення волі Юлії Тимошенко терміном на 7 років.

Тимошенко

Суд прийняв рішення про позбавлення волі з позбавленням права обіймати посади 3 роки.

Відповідне рішення прийняв Печерський районний суд міста Києва.

Суд не бачить причин для пом’якшувального вироку для екс-прем’єра. За словами судді Кірєєва, Тимошенко визнана винною.

“Суд вважає, що позов ПАТ “НАК Нафтогаз України” про відшкодування збитків завданих злочинів підлягає задоволенню, оскільки наявність причинного зв’язку злочинним діям Тимошенко доведена, оскільки збитки, а також розмір злочинів повністю підтверджується доказами в судовому засіданні”, – йдеться у вироку суду.

Тимошенко Юлію Володимирівну визнати винною у вчиненні злочину передбаченого статтею 365-ою частиною 3 Кримінального кодексу України і призначити їй покарання у вигляді позбавлення волі на строк сім років, позбавлення права обіймати посади державної влади … на строк 3 роки. Запобіжний захід щодо Тимошенко Юлії Володимирівни до набрання вироком законної сили залишити попередній – тримання під вартою”, – йдеться в тексті вироку.

Суд також постановив стягнути з Юлії Тимошенко на користь ПАТ “НАК Нафтогаз України” 1 мільярд 516 мільйонів 365 тисяч 234 гривні 94 копійки заподіяних збитків.

Вирок зачитав головуючий суддя Родіон Кірєєв.

Нагадаємо, сьогодні о 9:00 почалося оголошення вироку у справі екс-прем’єр-міністра Юлії Тимошенко в Печерському районному суді Києва.

За словами Кірєєва, екс-прем’єр Юлія Тимошенко своїми діями завдала шкоди НАК “Нафтогаз України” у сумі 1,5 мільярда гривень.

Раніше Микола Томенко заявив, що опозиція оскаржуватиме рішення суду.

Newsmarket

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.